Миронюк Іван Федорович

професор, доктор хімічних наук, завідувач кафедри

Сіренко Геннадій Олександрович

академік АТНУ, професор, доктор технічних наук.

Шийчук Олександр Васильович

професор, доктор хімічних наук

Більше в "Професорсько-викладацький склад"

статьи о собаках

5 червня 2014 р.на кафедрі неорганічної і фізичної хімії відбувся цікавий захід: доцент, к.х.н. Татарчук Тетяна Романівна започаткувала традицію святкування завершення річного курсу неорганічної хімії у студентів-хіміків у вигляді святкового дійства. В організації заходу взяли участь студенти 1 та 4 курсу напряму підготовки «хімія». До того ж, такий захід проводився в рамках святкування Дня хіміка, який припадає на останню неділю травня.

У вступному слові доцент Татарчук Т.Р. наголосила про важливість демонстраційного хімічного експерименту в курсі неорганічної хімії, оскільки він ілюструє властивості досліджуваного об’єкту і зазвичай запам’ятовується надовго. І оскільки такий захід проводився вперше, його вирішили провести у вигляді театрального дійства, насиченого цікавими хімічними дослідами.

Святкування вийшло яскравим та насиченим. На якийсь час авдиторія 203 Інституту природничих наук перетворилась на справжню хімічну лабораторію, прикрашену хімічними колбами із кольоровими розчинами, повітряними кульками, плакатами із хімічними жартами. Ведучі Романів Василь (група-Х-41) та Димидюк Богдана (група Х-11) привідкрили завісу історії хімії – величної та магічної науки. Справжні алхіміки Бойко Євген та Мотрук Назар (група Х-11) продемонстрували присутнім цікаві та ефектні хімічні експерименти: «Хімічний вулкан», «Змія із піску», «Хімічний хендгам», «Хімічний світлофор», «Гейзер», «Хімічний поріз», «Зубна паста для слона», які викликали бурхливі оплески присутніх. Вередлива принцеса Александрова Людмила, король Бреславський Василь, королева Семчук Аліна, дівчата-хіміки Атаманюк Ілона, Качаліна Аліна, Василів Юлія, Товпига Христина (група Х-11), Баранецька Христина (група ГТ-11) перетворили святкування у веселе і захопливе музичне дійство.

На завершення доцент Татарчук Т.Р. провела хімічну вікторину, в якій взяли участь глядачі – студенти груп Х-11, Х-21, Х-31 та Х-41. Звичайно ж перемогла дружба і ніхто не залишився без солодкого призу.

Театральні сценки, пісні про студентське життя і особливо ефектні хімічні експерименти надовго залишаться у пам’яті присутніх.

В цілому свято вдалося на славу. Вдячність за допомогу у його проведенні висловлюється куратору групи Х-11 доценту кафедри органічної і аналітичної хімії Федорченко Софії Володимирівні, завідувачу лабораторіями Кравцю Івану Володимировичу та аспіранту кафедри неорганічної і фізичної хімії Луцишину Віктору.

 

шаблоны joomla образование