Миронюк Іван Федорович

професор, доктор хімічних наук, завідувач кафедри

Сіренко Геннадій Олександрович

академік АТНУ, професор, доктор технічних наук.

Шийчук Олександр Васильович

професор, доктор хімічних наук

Більше в "Професорсько-викладацький склад"

статьи о собаках

Щиро вітаємо студентів спеціальності «Географія» з перемогою!

 

З  давніх-давен український народ найголовнішою цінністю у житті вважав здоров’я. Навіть, вітаючись і прощаючись, люди бажали один одному його: « Здоровенькі були! », « Дай, Боже, здоров’я!» та інші. Напевне, з тих далеких часів взяв свій початок  відомий вислів: «В здоровому тілі - здоровий дух».

В часи Київської Русі наші пращури різноманітними іграми та забавами зміцнювали здоров’я, розвивали спритність, гартували силу, винахідливість та кмітливість.

Хоч часи козацтва вже давно минули, в наших жилах і досі бурлить гаряча і запальна козацька кров, а в грудях клекоче та вирує незламний дух та жага до перемоги.

Козацькі забави  стали традиційними українськими змаганнями, що прийшли до нас крізь віки. Вони дають можливість юнакам та дівчатам  зміцнити тіло, укріпити дух, проявити відвагу та показати запальне українське серце.

На цьогорічних козацьких забавах, студенти  інституту природничих наук ще раз довели, що вони є гідними нащадками справжніх козаків.

В змаганнях прийняло участь п’ять команд. Вони боролись за право володіти гетьманською булавою, що переходить від переможця до переможця з року в рік.

Забави містили силові конкурси, конкурси, що спрямовані на витривалість та спритність. Також командам стали в нагоді знання історії козацтва.

Надзвичайною силою відзначився курінь «Отамани», спеціальності «Агрохімія». Витривалість та кмітливість стали гаслом для куреню «Алкоголят натрію», спеціальності «Хімія» Вірними супутниками  студентів спеціальності «Географія» стали творчий талант та завзяття. Прагнення до перемоги та незламний козацький дух проявили курені спеціальностей «Біологія» та «Лісове господарство». Перемога та символ козацької влади, в цьому році, дісталась куреню «Станіславські козаки». 

Щиро вітаємо студентів спеціальності «Географія» з перемогою!

 

 

 

шаблоны joomla образование