Миронюк Іван Федорович

професор, доктор хімічних наук, завідувач кафедри

Сіренко Геннадій Олександрович

академік АТНУ, професор, доктор технічних наук.

Шийчук Олександр Васильович

професор, доктор хімічних наук

Більше в "Професорсько-викладацький склад"

статьи о собаках

3 грудня 2014 року студенти спеціальності «хімія» під керівництвом доцента кафедри неорганічної та фізичної хімії Татарчук Т.Р. побували на цікавому та оригінальному заході – майстер-класі «Школа бездоганного європейського етикету», метою якого було ознайомлення учасників з базовими елементами сучасного обіднього етикету. В заході взяли також участь доцент кафедри органічної і аналітичної хімії Федорченко С.В. та викладач кафедри неорганічної і фізичної хімії Солтис Л.М.


Професійний урок майстер-класу проведено в залі "Європейський" ресторану «Надія» за повністю сервірованим столом під час повноцінного обіду та за участю офіціантів, метрдотеля, шеф-кухаря. Учасники майстер-класу ознайомилися із правилами сервірування, користування столовими приборами, їх спеціальними термінами та назвами, правилами поведінки, сигналами між відвідувачем та персоналом, а також дізналися захоплюючі історії про найдорожчі в світі страви із грибів, риби, м’яса, почули романтичну легенду про виникнення гарбузового супу, конфітюру та секрет тонкощів його приготування. Слухаючи лекцію, учасники смакували поживний обід, використовуючи набуті в процесі знання.

Крім того, працівники готелю провели цікаву екскурсію студентам по готельних номерах класу «люкс», кулінарних цехах, ресторанних залах «Національний» та «Європейський». Кожен учасник отримав сертифікат учасника школи Бездоганного Європейського Етикету.

За відгуками учасників можна стверджувати, що ідея подібних заходів є надзвичайно цікавою і корисною для студентів.

 Фото із заходу:   http://nadia.if.ua/album/03-12-2014-pnu

 

Інформація підготовлена:

професором Сіренком Г.О.

4.12.2014р.

шаблоны joomla образование