Миронюк Іван Федорович

професор, доктор хімічних наук, завідувач кафедри

Сіренко Геннадій Олександрович

академік АТНУ, професор, доктор технічних наук.

Шийчук Олександр Васильович

професор, доктор хімічних наук

Більше в "Професорсько-викладацький склад"

статьи о собаках

      10 грудня студенти нашого вузу разом із викладачами побували на Андріївських вечорницях.  Головним атрибутом вечора стала вишиванка. 

На вечорницях були представленні  пісні, танці і звісно ж традиційне «Андріївське» ворожіння. Ввесь вечір був переповнений дотепними жартами і кумедними сценками. Акторами цього свята були студенти спеціальності хімії інституту природничих наук.

 

Після виступу студентів всі  гості свята куштували смачну українську кухню та танцювали під запальні українські пісні. Зіркою наших вечорниць стала «Галя». Пропоную Вам переглянути гумористичну сценку «Несе Галя воду» в виконанні студентів: Мотрука Назарія та Стефанюк Анни

Цей захід мав на меті повернути усіх викладачів і студентів до витоків українських традицій, обрядів, культури. Українська кухня поряд з українськими піснями і музикою дарували гарний настрій усім присутнім.       

    Змінюються часи і влада, змінюються життя і людський світогляд. Але незмінними залишаються найвищі істини, незмінною лишається людська потреба творити і самовиражатися. Тому наш інститут надає можливість студентам проявити свій талант, і показати його на загал.

Більше фотографій тут: Вечорниці

 

шаблоны joomla образование