Миронюк Іван Федорович

професор, доктор хімічних наук, завідувач кафедри

Сіренко Геннадій Олександрович

академік АТНУ, професор, доктор технічних наук.

Шийчук Олександр Васильович

професор, доктор хімічних наук

Більше в "Професорсько-викладацький склад"

статьи о собаках

В Інституті природничих продовжується тиждень здоров’я.

9 квітня студенти 3-го курсу спеціальності «хімія» під керівництвом заступника директора з виховної роботи  доц. Мідак Л.Я. провели тематичний виховний заходу «Пластик навколо нас!», що присвячений Всесвітньому дню здоров’я.

Мета заходу полягає в приверненні уваги до маркування, безпечного використання та  утилізації виробів із пластику.

 

Адже в сучасному світі нікого не здивувати виробами з полімерних матеріалів.

Завдяки безперечно вагомим перевагам над іншими видами пакувальних матеріалів, пластик зайняв провідне місце серед інших і глибоко пустив коріння в наше повсякденне життя.

 

 

 

Проте не всім відомі недоліки, що зв’язані із використанням пластику у побуті.  Тому перед студентами постало завдання зібрати та узагальнити інформацію зв’язану із маркуванням, безпечним використанням та утилізацією виробів із пластику, яку вони представили на виховному заході.

 

Маркування полімерних матеріалів, класифікація, властивості, сфери застосування та можливі негативні наслідки на організм людини при порушенні правил використання виробів із пластику були представлені студентам 1 – 4-х курсів інституту, аспірантам, викладачам та працівникам кафедри неорганічної та фізичної хімії, що були присутні на заході.      

шаблоны joomla образование