Миронюк Іван Федорович

професор, доктор хімічних наук, завідувач кафедри

Сіренко Геннадій Олександрович

академік АТНУ, професор, доктор технічних наук.

Шийчук Олександр Васильович

професор, доктор хімічних наук

Більше в "Професорсько-викладацький склад"

статьи о собаках

8 травня  2015 р. в Інституті природничих наук на кафедрах спеціальності «Хімія» відбувся день відкритих дверей, для учнів загальноосвітніх шкіл Івано-Франківська, в рамках святкування дня університету.

Під керівництвом кандидата технічних наук Хацевич О.М. було проведено відкритий захід "Цікава хімія"

 В організації заходу взяли участь студенти 2 та 3 курсу напряму підготовки «хімія».

Святкування вийшло яскравим та насиченим. На якийсь час авдиторія 203 Інституту природничих наук перетворилась на справжню хімічну лабораторію, прикрашену хімічними колбами із кольоровими розчинами, повітряними кульками, плакатами із хімічними жартами.

Театральні сценки, пісні про студентське життя і особливо ефектні хімічні експерименти надовго залишаться у пам’яті присутніх.

Показавши чимало цікавих хімічних дослідів, студенти зацікавили учнів та поглибили їхні знання  з хімії. Для школярів була проведена інтелектуальна вікторина, переможці якої отримували призи.

В цілому свято вдалося на славу, адже такі заходи мотивують як студентів, так і школярів до поглибленого вивчення хімії, окрім того це можливість зацікавити учнів предметом,показати, що хімія є не тільки важкою шкільною дисципліною, а ще й і цікавою наукою з безліччю повчальних  та захопливих експериментів.

 Більше фото тут: Cвято Хімії

шаблоны joomla образование