Миронюк Іван Федорович

професор, доктор хімічних наук, завідувач кафедри

Сіренко Геннадій Олександрович

академік АТНУ, професор, доктор технічних наук.

Шийчук Олександр Васильович

професор, доктор хімічних наук

Більше в "Професорсько-викладацький склад"

статьи о собаках

В університеті 14 травня 2015 року пройшли святкові заходи з нагоди 75-літнього ювілею з дня заснування закладу. Розпочалися урочистості духовною академією за участі ректорату університету, професорсько-викладацького складу, працівників та студентів.  

75-та річниця з  дня заснування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  –добра нагода осмислити пройдений нами шлях, оцінити наукові здобутки, це ціла історія, яка складається з великої кількості подій, з багатьох імен. За плечима багато перемог, труднощів та досвіду. В минулому - клопітка праця поколінь педагогів та студентів, яка увінчалась визнанням високого рівня університету в Україні та за її межами.

 Кожен наш день приносить нові відкриття та перемоги  у скарбницю науки і освіти нашої держави. За плином часу – славетні здобутки з підготовки фахівців, які працюють на розбудову Прикарпатського краю, України, та мають визнання в світовій науковій і освітній спільноті. Високопрофесійний науково-педагогічний колектив Університету, студентство є взірцем громадянськості та патріотизму. Випускники різних років несуть  у  життя і примножують кращі духовно-моральні цінності, професіоналізм, педагогічні традиції рідної Альма-матер.

Більше фото тут: Прикарпатському 75

Cвято Хімії

 

 

 

шаблоны joomla образование