Миронюк Іван Федорович

професор, доктор хімічних наук, завідувач кафедри

Сіренко Геннадій Олександрович

академік АТНУ, професор, доктор технічних наук.

Шийчук Олександр Васильович

професор, доктор хімічних наук

Більше в "Професорсько-викладацький склад"

статьи о собаках

З нагоди 75-річчя заснування державного вищого навчального закладу "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" проф., д.т.н. Сіренку Г.О. було присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»

Геннадій Олександрович пройшов великий шлях науковця. В його скарбниці досягнень 4 монографії, біля 300 опублікованих наукових праць, 100 політичних статей та 42 патенти на винаходи. Він працює в галузі матеріалознавства та новітніх технологій, його педагогічною діяльністю є: фізична та колоїдна хемія, математичні методи в хемії та біології та ін. Професійно займається українською філософією, світоглядними системами, державним будівництвом та конституційним процесом (розробив новий проект Конституції України).

 Приймає активну участь в політичній та громадській діяльності. Був членом об’єднання «Подільського фронту», Народного руху України, об’єднання «Національний фронт», Демократичної партії України, а з 1 грудня 1992 до сьогодні є член Конґресу Українських Націоналістів, член Педагогічного товариства імені Гр. Ващенка, член наукового та професійного товариства імені Міхновського.

       Прийміть наші найщиріші вітання із присвоєнням почесного звання, побажання невичерпної енергії та оптимізму, творчої наснаги та нових вагомих здобутків у наукових пошуках! Заслужену нагороду Вам принесли самовіддана та наполеглива праця, великий талант та глибоке знання справи, якій Ви присвятили все своє життя.

Хай Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал якнайкраще служитимуть рідному Університету та на благо України!

шаблоны joomla образование