Миронюк Іван Федорович

професор, доктор хімічних наук, завідувач кафедри

Сіренко Геннадій Олександрович

академік АТНУ, професор, доктор технічних наук.

Шийчук Олександр Васильович

професор, доктор хімічних наук

Більше в "Професорсько-викладацький склад"

статьи о собаках

4 травня кафедра неорганічної та фізичної хімії мала за честь зустрічати гостей з  заводу по виробництву ПВХ-композитів ТзОВ "Padana Chemical Compounds".

Заступник директора Перегінець Михайло та головний технолог Морозюк Роман зустрічалися з викладачами та студентами нашої кафедри. Розмовляли про перспективи розвитку хімії в Україні, зокрема про новітні методи у виробництві та сфери застосування композитів на основі полівінілхлориду. Представники «Padana Chemical Compounds» запрошували наших студентів на екскурсію хімічним виробництвом, щоб зблизу ознайомитись з усіма процесами та апаратами хімічного синтезу, що несумнівно зіграє велику роль в подальшому вивченні студентами таких курсів, як Процеси й апарати хімічної технології, Хімія високомолекулярних сполук, Хлорорганічні сполуки.

У розмові також йшлося про тісну співпрацю нашої кафедри із даним хімічним підприємством. У наших студентів є унікальна можливість проходити практику на найбільшому в Україні виробництві по виготовленню пластикатів та композитів на основі ПВХ. У студентів нашої спеціальності з’явилась можливість піти працювати на «Padana Chemical Compounds» вже кваліфікованими фахівцями, що безперечно вплине на подальший кар’єрний ріст та розвиток, що є не мало важливим фактором, в наш час,  для молодих спеціалістів.

 

шаблоны joomla образование