Миронюк Іван Федорович

професор, доктор хімічних наук, завідувач кафедри

Сіренко Геннадій Олександрович

академік АТНУ, професор, доктор технічних наук.

Шийчук Олександр Васильович

професор, доктор хімічних наук

Більше в "Професорсько-викладацький склад"

статьи о собаках

Нещодавно відбувся щорічний університетський конкурсний творчий звіт художньої самодіяльності «Весняна хвиля -2016». Він проводиться вже 19-ий рік поспіль і цього року він приурочений 160-ти річчю від дня народження Івана Франка та 100-річчю з дня смерті відомого поета.

Студенти інституту природничих наук також стали учасниками фестивалю-конкурсу, виступ яких відбувся 12 квітня у актовому залі центрального корпусу нашого університету. У програмі звіту звучало чимало пісень, студенти декламували вірші і танцювали під запальну українську музику.

          

 Вразила глядача пісня, на слова видатного письменника, «Човен», яку під акомпанемент гітари виконала студентка спеціальності «хімія» Буждиган Христина.

Цікаво було спостерігати як кожен студент привносить щось нове в творчу спадщину видатного українського письменника, поета Івана Франка.  Давно вже всім відомі твори, цього дня набули нового звучання та були переповненні  позитивними емоціями і енергетикою. Вірші які лунали зі сцени зачіпали тонкі струни української душі і закликали не забувати хто ми, любити й шанувати свою Батьківщину!

Неможливо не зазначити, що вже 19 років головним завдання конкурсу студентської мистецької творчості є виховання молоді в дусі національного патріотизму, формування духовної національної культури студентства, підвищення художньо-мистецького рівня виконавців. Адже головне не тільки бути хорошим фахівцем своєї справи, а й бути людиною. Людиною яка не буде соромитись викрикнути: «Я - українець! Я - син української землі, на якій жили визначні особистості: Шевченко, Франко, Леся Українка та ще багато достойних людей.»      

На звіті був присутній директор нашого інституту Кланічка В.М., який у своєму виступі, після закінчення звіту, підкреслив важливість творчості Івана Франка та утвердження його духовних заповідей, як важливого чинника для кожного українця. Також він подякував студентам за добре виконану роботу.

Окремо хочеться виразити величезну вдячність Мідак Лілі Ярославівні за організацію всіх виступів і свят, що проводяться в нашому інституті! Спасибі за час, що ви затратили на постановку номерів і написання сценарію.  Ви допомагаєте нам відчути себе українцями!

 

 Повне відео вступу 

шаблоны joomla образование