Миронюк Іван Федорович

професор, доктор хімічних наук, завідувач кафедри

Сіренко Геннадій Олександрович

академік АТНУ, професор, доктор технічних наук.

Шийчук Олександр Васильович

професор, доктор хімічних наук

Більше в "Професорсько-викладацький склад"

статьи о собаках

Напередодні свята Миколая, а саме 18 грудня, було організовано та проведено неперевершене наукове свято, до дня спеціальності «Хімія», для дітей різного віку на базі кафедр неорганічної та фізичної хімії, органічної та аналітичної хімії, Інституту природничих наук, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Юні гості мали змогу відвідати «Творчу хімічну майстерню» для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Вони мали змогу побачити та прийняти участь у наступних видовищних дослідах з хімії: «Хімічний вулкан», «Неслухняне молоко», «Хімічні водорості», «Металічне» дерево. Вирощування «неорганічного саду». «Полімерний мячик», «Хімічний живопис». Все це було проведено під керівництвом доц. Мідак Л.Я.

Науковці старшого віку змогли провести перевірки якості продуктів харчування та якості води, також їм випала нагода проаналізувати повітря. Старшокласники провели серйозні лабораторні дослідження під керівництвом доц. Кузишин О.В. та доц. Базюк Л.В..

В уявленні багатьох людей їжа та хімія є несумісними поняттями. Правду стосовно цього питання розказали наші експерти – студенти спеціальності «Хімія». Приємною несподіванкою для гостей свята стало те, що на теорії справжні науковці не зупинились!

 Завершенням нашої цікавої та пізнавальної зустрічі стало «Реактив шоу» що було проведено студентами нашої спеціальності під керівництвом зав.лаб. Малахова І.В., та викл. Микитин І.М.. Видовищні досліди з хімії: «Єгипетська ніч», «Пінний фонтан», «Дим без вогню», «Фараонові змії», «Хімічні вулкани» (біхроматний вулкан, фіолетовий вулкан), «Димова завіса» і ще багато цікавого побачили юні наукові, котрі не пожаліли часу і завітали до нас на наукове свято.

Свято завершилось вже традиційним гімном хіміків у виконанні групи Х-51.

На завершення хочеться виразити вдячність людям, які знайшли час та можливість, щоб подарувати свято іншим.

Дякуємо студентам 1-5 курсів спеціальності «Хімія», викладачам кафедри:  доц. Кузишин О.В. та доц. Базюк Л.В., доц. Луцась А.В., викл. Микитин І.М. та ст. лаб. Мокляк М.Г. та багатьом іншим.

Особливу увагу хочу приділити завідувачу лабораторій Малаховій І.В., дякую Вам за терпіння і надану можливість втілити в життя всі наші задумки та найнеймовірніші досліди і експерименти.

Неможливо оминути увагою людину, котра організувала всіх небайдужих і створила це неперевершене дійство. Спасибі Вам! Звісно мова йде про заступника директора з виховної роботи, доц. Мідак Л.Я.. Вже вкотре Вам вдається здивувати нас.

Більше фото за посиланням: День спеціальності «Хімія»

Особисто від себе дякую всім за чудове та неперевершене свято.

 Вдячний випускник кафедри.

шаблоны joomla образование