Жувальну гумку з карамелізованого меду, яка оздоровлює ротову порожнину і запобігає пародонтозу, представила студентка кафедри теоретичної та прикладної хімії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Новий продукт представили на Конкурсі інвестиційних проектів наукового парку "Прикарпатський університет".

більше тут

 

і тут є

 

"24-29 вересня пройшов II Symposium "MODERN PROBLEMS OF NANOCATALYSIS" NANOKAT 2017.

Викладачі кафедри Курта С.А. та Микитин І.М. мали змогу поспілкуватися з відомими науковцями (та не дуже відомими) з усього світу, які займаються проблемами наноматеріалів та каталізу.

Пленарний виступ Курти С.А. зацікавив наукове товариство, про що свідчила значна кількість запитань до доповідача. 

Детальніше...

У неділю, 17 вересня 2017 року, в середмісті Івано-Франківська наші студенти і студенти інших місцевих вишів, учні Природничо-математичного ліцею та учасники різних наукових гуртків зібралися на науковий пікнік. За результатами голосування Прикарпатський університет здобув 1 місце, я думаю саме завдяки нашим студентам хімікам.

Детальніше...

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 

Олімпіада з хімії для абітурієнтів 2017 

 

Факультет природничих наук запрошує

випускників шкіл, ліцеїв, гімназій

на Олімпіаду з хімії

В Олімпіаді можуть брати участь особи, які отримали повну загальну середню освіту або учні випускних класів середніх шкіл, ліцеїв та гімназій, які бажають вступити на факультет природничих наук та спеціальності інших факультетів ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника», де одним із вступних випробувань є хімія.

 

Олімпіада проходитиме в два тури:

перший – дистанційний (заочний),

другий – очний (відбудеться на факультеті природничих наук за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 201).

 

До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів на першому етапі.

 

Детальна інформація, анкета учасника та завдання для першого туру прикріплені нижче:

Олімпіада з хімії для абітурієнтів 2017 повний текст;

АНКЕТА УЧАСНИКА ОЛІМПІАДИ;

ЗАВДАННЯ ПЕРШОГО (ЗАОЧНОГО) ТУРУ ОЛІМПІАДИ

9 лютого 2017 року на базі Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» кафедри теоретичної та прикладної хімії проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (практичний тур) для учнів 8 – 11 класів загальноосвітніх шкіл Івано-Франківської області.

Детальніше...

Напередодні свята Миколая, а саме 18 грудня, було організовано та проведено неперевершене наукове свято, до дня спеціальності «Хімія», для дітей різного віку на базі кафедр неорганічної та фізичної хімії, органічної та аналітичної хімії, Інституту природничих наук, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Юні гості мали змогу відвідати «Творчу хімічну майстерню» для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Вони мали змогу побачити та прийняти участь у наступних видовищних дослідах з хімії: «Хімічний вулкан», «Неслухняне молоко», «Хімічні водорості», «Металічне» дерево. Вирощування «неорганічного саду». «Полімерний мячик», «Хімічний живопис». Все це було проведено під керівництвом доц. Мідак Л.Я.

Науковці старшого віку змогли провести перевірки якості продуктів харчування та якості води, також їм випала нагода проаналізувати повітря. Старшокласники провели серйозні лабораторні дослідження під керівництвом доц. Кузишин О.В. та доц. Базюк Л.В..

Детальніше...