статьи о собаках

22 вересня в Інституті природничих наук спільними зусиллями кафедр неорганічної та фізичної хімії, а також органічної та аналітичної хімії було проведено знайомство із захоплюючим та загадковим світом хімії для учнів та вчителів Ямницької школи, школи №16 м. Івано-Франківська та Калуської школи №10 .        

Цей захід був проведений в рамках святкування Дня Європейського співробітництва, щорічної кампанії,що  підтримується Європейською Комісією та Європейським парламентом - "Контроль за чистотою повітря в транскордонному регіоні Україна-Румунія в 2013-2015 рр"             

У вступному слові Курта С.А., наголосив про важливість демонстраційного хімічного експерименту під час вивчення хімії, оскільки він ілюструє властивості досліджуваного об’єкту і зазвичай запам’ятовується надовго.       

Під керівництвом Мідак Л. Я. студенти-хіміки ІІ-ІV курсів продемонстрували присутнім цікаві та ефектні хімічні експерименти: «Хімічний вулкан», «Фараонові змії», «Хімічний хендгам», «Хімічний світлофор», «Гейзер», «Невидимі чорнила», «Хімічний поріз» та багато інших, які викликали бурхливі оплески присутніх. Захід завершився виконанням «Гімну Хімії» у виконанні талановитих студенток нашої спеціальності.            

Також Матківський М.П. і Миронюк І.Ф. коротко розповіли школярам про діяльність Інституту природничих наук, зокрема, кафедр  органічної та аналітичної хімії, неорганічної і фізичної хімії, їх матеріально-технічну базу, наукові напрямки досліджень та досягнення.

В цілому захід вдався на славу. Вдячність за допомогу у його проведенні висловлюється Фляк Л.О., Малаховій І.В., завдяки яким стало можливим продемонструвати захопливі досліди та експерименти.               

Більше фото тут: День Європейського Співробітництва

шаблоны joomla образование