статьи о собаках

       Нобелівська премія 2014 року в галузі хімії присуджена вченим Еріку Бетцігу і Вільяму Мернеру із США, а також Штефану Хеллен з Німеччини.

        Як оголосив Нобелівський комітет при Королівській академії наук, вони удостоєні високої нагороди за розвиток флуоресцентної мікроскопії зі високою роздільною здатністю.

"За допомогою флуоресцентних молекул лауреати 2014 обійшли межі роздільної здатності. Їх робота підняла світлову мікроскопію на рівень нанорозмірів", - йдеться в супровідному листі Нобелівського комітету.

Ерік Бетціг народився в 1960 році. Він є громадянином США і працює в Медичному інституті Говарда Хьюза. Його колега Штефан Хелль народився в 1962 році в Румунії, є громадянином Німеччини. Хелль керує Інститутом біофізичної хімії Макса Планка. Вільям мірні народився в 1953 році, є громадянином США і працює в Стенфордському університеті.

Нагадаємо, Нобелівська премія з фізики присуджена японським ученимІсаму Акасака, Хіроші Амано і Судзі Накамурі за винахід "блакитних світлодіодів, які дозволили створити яскраві та енергозберігаючі джерела білого світла".

 

 

шаблоны joomla образование