18травня-  День памяти жертв депортації кримських татар з Криму московським комуно-нацистським режимом по брехливому звинуваченні у співпраці (цілого народу!?) з німецькими нацистами.

У наслідок цього геноциду загинуло 50% кримських татар.

Схиляємо голову перед пам’яттю загиблих кримських татар від московської нацистської влади у 1944 році.

 Ярослав Ярошенко

 

17травня - День пам’яти жертв політичних репресій в Україні

Щороку в третю неділю травня в Україні вшановують пам'ять жертв політичних репресій. Адже десятки мільйонів українців комуністична влада вбила, розстріляла, заморила голодом чи заслала до Сибіру.

За даними Архівів СБУ:

1)      Втрати України від політичних репресій:

·                    початок репресій [2 червня 1937 року Політбюро ЦК ВКП (б) прийняло постанову ПБ-51/94 «Про антирадянські елементи», відповідно до якої 5 серпня 1937-го вийшов наказ НКВД СССР №0044, який поклав початок масових репресій. Уже до середини листопада 1938 року без суду винесли 681.692 смертні вироки, які виконували негайно].

Детальніше...

Високодостойний Пане Президенте!

Ми, громадяни України, підтримуємо Вашу позицію, плани і дії щодо війни на Сході України, а саме:

  1. Визнання Російської Федерації державою-агресором щодо України, яка окупувала східні райони Донецької і Луганської областей.
  2. Визнання певних районів Донецької і Луганської областей окупованими територіями.
  3. Обрання орґанів місцевого самоврядування за жорсткою відповідностю до українського законодавства. Детальніше...

11 травня

День народження української летунки Надії Савченко – української Жани де-Арк, великої патріотки України, депутата Європарламенту, депутата Верховної Ради України, Героя України, військовополоненної, політичної бранки, яку було викрадено з АТО, звинувачено у неіснуючих злочинах (вбивстві московських журналістів тоді, коли вона була вже у полоні; незаконному перетину російсько-українського кордону тоді, коли її, як полонену, російські спецслужби насильно, в кайданках перевезли через кордон тощо).

Детальніше...

ПОРОШЕНКО доручив своїм Указом відзначити

100-річчя ПЕРЕМОГИ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ над росіянами на горі Маківка

 

«Указ видано з урахуванням вагомої ролі формувань Українських Січових Стрільців у відродженні національних воєнних традицій, їхньої активної участи в Українській революції 1917-1921 років та становленні української державности на початку XX століття», - йдеться у повідомленні.

Детальніше...