статьи о собаках

29 вересня – 2 жовтня 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка»  відбувся представницький науковий форум – Міжнародний конгрес «Сучасні напрями в хімії, біології, фармації та біотехнології». До його програми включено 104 доповіді науковців України та кількох зарубіжних країн, зокрема США, Польщі, Швейцарії, Німеччини, Болгарії, Туреччини, Іраку, Єгипту, Грузії та Білорусі.

 Особливої ваги Конгресу надала участь у ньому лауреата Нобелівської премії в галузі хімії, уродженця Галичини професора Роалда Гоффмана. На конгресі він виступив із науковою доповіддю, а також відкритою науково-популярною лекцією.

На даному форумі були присутні викладачі та аспіранти кафедри неорганічної та фізичної хімії. Аспірант нашої кафедри Дейчаківський Юрій виступав із стендовою доповіддю «Триазенові похідні антрахінону» підготовленою разом із науковим курівником доц. Тарас Т.М.

 Учасники Міжнародного конгресу значну увагу приділили проблематиці, пов’язаній із сапромолекулярною хімією та біологією, нанотехнологією, комп’ютерною хімією, синтезом і створенням біологічно активних речовин і фармацевтичних препаратів тощо

шаблоны joomla образование