статьи о собаках

Указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості 14 жовтня встановлено державне свято «День захисника України»

З нагоди свята в холі інституту демонструвались відео рядки про історію України, її видатних діячів та героїв. Звісно ж неможливо було не пригадати героїв революції гідності. 

Музичним супроводом до цих відео рядків стали пісні, що виконали студенти 3 курсу навчання спеціальності «Агрономія». Ці пісні та відео зачепили найтонші струнки в душах кожного з присутніх.  Студенти підспівували виступаючим та невідривно слідкували за відео.

 

Також на передодні свята в інституті були проведені тематичні лекції, на меті яких було нагадати молоді, що сила нашого народу в єдності, наша країна пережила чимало важких часів, та об’єднавшись наші предки справились з усім. Тому в цей нелегкий час нам потрібно триматись разом. Слава Україні.

шаблоны joomla образование