статьи о собаках

12 листопада, у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулось свято гумору – КВН на “Кубок Ректора”.

 

Учасниками стали представники факультетів та інститутів нашого університету. Інститут Природничих наук представляли дівчата з команди «Капці як у мене». Вони показали високу акторську майстерність та гарне почуття гумору, а їх харизма, хімічні досліди та танці ще надовго залишатимуться в пам’яті глядачів.

Загалом КВН складався з 2 конкурсів, а саме: “5-ть жартів” та “фрістайл”. Суть першого конкурсу полягала в тому, що від кожної команди по черзі виходили представники та зачитували свої «5-ть жартів». А в наступному конкурсі, під назвою «фрістайл» брали участь вже всі учасники команд, які демонстрували веселі та кумедні мініатюрки, чим і завойовували прихильність журі та і всього залу загалом. Всього в цьому прекрасному дійстві взяли участь 9 команд. А також для підтримки бойового духу молодих команд  в гості завітали випускники нашого ВУЗу команда КВН «Батяри».

Переможця визначало високопоставлене журі у складі ректора Прикарпатського університету імені Василя Стефаника Ігоря Цепенди, проректорів – Михайлишин Галини та Загороднюка Андрія, а також голови студентського сенату Іванни Батющенко. За підсумками двох конкурсів перемогу здобула команда “Мама в Італії” (факультет іноземних мов). Саме ці креативні студенти вибороли першість та отримали “Кубок Ректора”. Нагадаємо, що минулого разу переможцями була команда ІПН «Що посієш те й пожнеш».

Ініціаторами КВНу виступили студентський Сенат та ректорат університету. Також допомагав у заході Івано-Франківський Клуб КВН.

Як відомо, на отримані кошти студентський Сенат придбає подарунки для дитячого будинку-інтернату з ДЦП, що у с. Залуччя (Коломийський район).

Глядачі теж не сумували – отримали призи від спонсорів заходу, через розіграш, який проводили голова студентського Сенату та добровольці із залу.

шаблоны joomla образование