статьи о собаках

30 березня 2016 р. на базі кафедр неорганічної та фізичної та органічної і аналітичної хімії відбулась обласна науково-практична конференція «Інноваційні ідеї і методичні рішення у викладанні хімії в загальноосвітніх навчальних закладах». В роботі конференції взяли участь вчителі хімії, учні 10-11-х класів та батьки випускників загальноосвітніх шкіл Івано-Франківської області.

Перед учасниками конференції виступили директор Інституту природничих наук, професор Кланічка В.М., професор кафедри органічної та аналітичної хімії Курта С.А., методист ЛПМД ОІППО Сенюк Н.М. Представники ТзОВ «Padana Chemical Compounds» головний технолог Морозюк Р.Ю. та начальник лабораторії контролю якості Кравець І.В. обговорили з учасниками конференції можливості працевлаштування випускників спеціальності «хімія».

 

Учні 10-11-х класів під керівництвом доцентів кафедри неорганічної та фізичної хімії Мідак Л.Я. та Кузишин О.В. виконали практичну роботу «Оксигенвмісні органічні речовини: добування та властивості» в хімічній лабораторії. Вивчено методи добування та властивості альдегідів, карбонових кислот, вуглеводів, розглянуто елементи біоорганічної хімії. Під час проведення дослідів учні одержали консультації від студентів групи Х-31 (напряму підготовки «хімія»).

шаблоны joomla образование