статьи о собаках

 Мідак

Лілія Ярославівна

доцент, кандидат хімічних наук,член-кореспондент АТНУ, заступник директора ІПН з виховної роботи

Закінчила Прикарпатський університет імені Василя Стефаника за спеціальністю: Хімія у 2002. У 2006 році захистила кандидатську дисертацію на тему: "Фізико-хімічні та антифрикційні властивості композитів термотривких полімерів під час взаємодії з титановими сплавами". 

Участь в професійних товариствах – член-кореспондент Академії технологічних наук України; член Українського матеріалознавчого товариства.

 

Наукові інтереси  технологія і властивості антифрикційних композитних полімерних матеріалів; рідкі, пластичні та тверді антифрикційні мастильні матеріали; фізика і хімія поверхні твердих тіл; антифрикційні покриття та наноплівки на поверхні твердих тіл; хімотрибологія, тертя, зношування та мащення поверхонь твердих тіл; порошкова металургія та композиційні матеріали; математичні методи планування та аналізу експерименту; безпека харчових продуктів; токсикологія синтетичних мийних засобів.

Нагороди і відзнаки: Лауреат премії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради в номінації «Молодий вчений року» (2009)

  Професійна діяльність

Назва предмету

Спеціальність

Вид роботи

Курс

"Фізична хімія"

Хімія

Лекції, Практ, Лаб.

ІІІ

"Сучасні інформаційні технології в галузі"

Хімія

Лекції, Практ,

ІІ,ІІІ, V

"Радіохімія"

Хімія

Лекції, Практ,

I

"Токсикологічна хімія"

Хімія

Лекції, Практ, Лаб.

III

"НДРС"

Хімія

Лаб.

III

шаблоны joomla образование