статьи о собаках

 

Сіренко

Геннадій Олександрович

академік АТНУ, професор, доктор технічних наук.

В 1967 році закінчив Новочеркаський політехнічний інститут ім. Серго Орджонікідзе за спеціальністю: Хімічна технологія пластичних мас. В 1970 році захистив кандидатську дисертацію. В 1997 році захистив докторську дисертацію на тему: "Створення антифрикційних композитних матеріалів на основі порошків термотривких полімерів та вуглецевих волокон".

 

     Наукові інтереси – технологія і властивості антифрикційних композитних полімерних матеріалів; рідкі, пластичні та тверді антифрикційні мастильні матеріали; фізика і хімія поверхні твердих тіл; фізика і хімія колоїдних систем; антифрикційні покриття та наноплівки на поверхні твердих тіл; хімотрибологія, тертя, зношування та мащення поверхонь твердих тіл; порошкова металургія та композиційні матеріали; шорсткість поверхні твердих тіл та контактні явища; математичні методи планування та аналізу експерименту; українська філософська думка, світоглядні засади української рідної віри; державотворення та конституційний процес; нація та ідеологія українського націоналізму, Українська Національна Ідея.

    Нагороди - нагороджений медалями «Винахідник СРСР», «ВДНГ СРСР», «ВДНГ УРСР», «90-років Степанові Бандері». Підготував 9 кандидатів наук. Член редакційної колеґії журналу «Фізика і хімія твердого тіла», заступник головного редактора «Вісника Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Серія Хімія», вчений секретар спеціалізованої вченої ради по захисту докторських (кандидатських) дисертацій за спеціальностями «Фізика і хімія поверхні» (фізико-математичні науки) та «Фізика колоїдних систем» (фізико-математичні науки) та член спеціалізованої вченої ради по захисту кандидатських дисертацій за спеціальностями «Хімія твердих тіл» (хімічні науки) та «Фізика і хімія поверхні» (хімічні науки)

Професійна діяльність:

Назва предмету

Спеціальність

Вид роботи

Курс

"Фізична хімія термодинаміка"

Хімія

Лекція, Практ.

ІІІ

"Обробка і моделювання експерименту"

Хімія

Лекція, Практ.

V

"Мат. методи моделювання та оптимізації в хеміії"

Хімія

Лекція, Практ.

IV

"Фізколоїдна хімія"

Біологія

Лекція, Практ.

II

"Фізколоїда хімія"

Агрономія

Лекція, Практ.

II

"Фізичні методи дослідження речовини"

Хімія

Лекція, Практ.

IV

"Хімія неорганічних волокон"

Хімія

Лекція, Практ.

V

Тлумачний словник  наукових термінів з буквою ґ

Англо-російсько-український словник з хемії, фізики та механіки антифрикційних полімерів.

         

 

 

 

 

 

 

шаблоны joomla образование